Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Úgy hallottam hogy a telefon...

Nagy_Róbert kérdése:

Úgy hallottam hogy a telefon adó miatt 10 perc után már nem ingyenes a társalgás. Tényleg?

Figyelt kérdés
Igaz ez? és ha igen tudtok olyan android appot ajánlani ami 9:45 kor megszakítja a hívást? Szerintem sok embert érdekelne.

2012. jún. 17. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

???

Miért? Az első 10 percben ingyen beszélsz?

2012. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sory. Pár fontos dolog:

Flottacsomagban vagyok amiben 10 haverral ingyen beszélhettem korlátlan ideig (na jó amíg az aksi bírja).

De most úgy tudom hogy a telefonadó után ezt az ingyendumálósdit is megpiszkálják ilyen módon.

2012. jún. 17. 15:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és t-Mobile
2012. jún. 17. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Július 1-től telefonszámonként a kimenő hívások után a szolgáltató fizet a hívásaid után 2 forint adót.

Havonta az első 10 perc hívás adómentes.

Szó nincs arról, hogy minden 10 perc időtartamnál rövidebb hívás adómentes lenne. (( A kérdésből számomra az derül ki, te azt hiszed, így van)).

Az megint egy más kérdés, hogy a szolgáltatód veled fizetteti e ki ezt a pénzt, és ha igen, milyen formában.

(( Érdeklődj náluk.))

2012. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szolgáltatónál kellene érdeklődni. Mindegyik eldöntötte, hogyan osztja el az adót.
2012. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Up:

Tudtommal a T-mobile nem hárítja át az adót.

2012. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálam a t-Mobilban a dátumot se tudják megmondani, nem hogy ilyen dolgokat... De majd ráállok.
2012. jún. 17. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
a viber appnak semmi köze nincs a hívásokhoz, az 100% ingyenes, ha a hívott félnek is van ilyenje a telefonján. ez az app olyan, mintha játszanál a telefonon, nem számolhatnak fel rá semmit. Meg a skype-ra sem.
2012. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!