Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tabletet vegyek?

Milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy tabletet, de nemtudom milyet. Ipad és galaxy tab között variálok, de érdekel kevésbé márkás eszköz is, de akkor olcsó legyen, de mégse a legszarabb androidos kütyü... Amúgy galaxy s okostelefonom van, hotsoptként tudom használni, szóval Wifis verzió érdekel. Haverom Ipadját imádom, de nem vagyok apple fan, és próbálok minél olcsóbban kijönni.

2012. jún. 16. 18:57
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy 10'colos legyen, a kicsi tabletek nem tetszenek, és elsősorban filmnézésre, böngészésre, multimédiás célokra kell.

Válaszokat előre is köszönöm!

2012. jún. 16. 19:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat ha nem szamit hogy kevesbe markas akkor Wayteq Xtab 100Is (Android 4.0, 10col, 1ghz proci stb.) nemrossz gep es 59900Ft.

Samsung galaxy tab jo de nagyon draga.

2012. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt mind a 2, és az iPad jobban tetszett.
2012. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!