Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tabletet vegyek?

Milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez-e a megfelelő téma, de nem találtam külön tabletekhez valót.


Tudom, hogy van már vagy 1000 ilyen kérdés, de egyikben sem találtam olyat ami engem érdekelne.

Kb árban max 70.000 Ft, de inkább kevesebb, különösebb kikötésem nincs, csak ne valami gagyi kínai legyen.

Köszönöm...



2012. ápr. 8. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


A ZTE gyártja, ettől függetlenül az elérhető árú kategóriában és ár/érték arányát tekintve ez a legjobb.

2012. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezen elgondolkozom.
2012. ápr. 8. 20:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Én még amúgy a wayteq xtab 70i is gondolkodtam , igaz sim kártyát nem lehet bele tenni, de találtam hozzávaló sticket amivel lehet netezni ha kell.
2012. ápr. 8. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Tablet fronton nem vagyok jártas, de azt tudom, hogy jelenleg a többi a tudásához mérve nem éri meg az árát.
2012. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Laptop.hu-t nézd meg, ott katt a tabletekre, és egy csomó ott lesz, ami jó lehet.
2012. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hat atabletok kozul szerintem a Galaxy Tab a legjobb
2012. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2012. ápr. 15. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!