Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610. Vélemény?

Nokia Lumia 610. Vélemény?

Figyelt kérdés
Jövőhéten veszem meg. Rózsaszínben:D Nektek, hogy tetszik?

2012. jún. 15. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Azon az áron sokkal jobb/szebb/többet tudó telefont lehet venni. El kell hogy keserítselek, mert sajnos egy túlárazott WinFos a Nokia Lumia 610.
2012. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

33-ért már meg lehet venni a telenornál okos mini tarifával (végtelen fb használat xd), nekem tetszik.

Amiért jó: jól néz ki, wp fut rajta (habár 800mhz, nem lassú ez se).

Amiért nem annyira jó: nem minden alkalmazás fut rajta, pl angry birds, de ez futni fog rajta, már dolgoznak az ügyön. Skype-ot se tudsz rá tölteni, de ez is nemsokára jó lesz rá. Emellett nem videózik hd-ban, ezért nem annyira jó. De ha nem szoktál videózni, akkor mindegy. (:

Nem rossz telefon, a wp is megbízhatóbb rendszer, mint az android.

2012. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ne feledkezzünk meg a WP alapvető hiányosságairól, hogy nem lehet Bluetooth-t semmire sem használni, adattárolóként sem lehet használni, körülményes zenéket meg filmeket rátenni, csengőhangbeállítás is korlátozott... kicsit nagy luxus ez egy nem iOS rendszerhez képest! Ezeket még egy állítólagos "szar" "elavult" Symbian rendszer is tudja!
2012. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha minden akciót és lehetőséget kihasználok, kb 30-ra fog kijönni. Nem kell, hogy hű de sokat tudjon, amit akarok, megoldom a laptopon, zenét mp4-en hallgatok. Nem is akartam érintőképernyős telefont. Jelenleg egy Nokia 6650-em van. 4 éves, kezd kínlódni, le kell cserélnem és egyszer úgyis át kell térnem az érintőképernyőre. Ez tetszik a legjobban és ha lehet maradnék a Nokia-nál.


Köszi az eddigieket! Azért jöhetnek még a tapasztalatok:D

2012. jún. 17. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj, jol valasztottal!:) Csak az androidos arcok tukmaljak mindenkire a szarjaikat.


Skype is mukodik a telefonon, Angry Birds is!:) Csak tevhit vokt, hogy nem.

2012. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk az Angry Birds nem különösebben érdekel:D
2012. jún. 18. 01:09
 7/8 anonim válasza:
Én mindekitől azt hallottam róla, hogy rossz.! De én már kipróbáltam, és nagyon tetszett, androidnál tuti jobb!!!
2012. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért más kipróbálni, mint vele élni...
2012. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!