Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom megosztani a...

Miért nem tudom megosztani a képeet facebooon a nokia lumia 800-ammal?

Figyelt kérdés
rámegyek arra,h megosztás,tölti és akkor kiírja,h valami hiba van,próbáljam meg később.valamint amikor a facebookon vagyok és ott akarom megosztani a képet,amit abban a pillanatban akarok csinálni,azt sem engedi.mi lehet a probléma? ELŐRE IS KÖSZI

2012. jún. 15. 11:07
 1/4 blex ***** válasza:

minden más internetes dolog működik, nem?


itt minden jó? [link]


próbáltad kiszedni és újra megadni a facebookot? (az összecsatolt kontaktokat újra meg kell csinálni)


ír valami konkrét hibaszámot? vagy csak hogy várj?

2012. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát ha egy bizonyos képre kattintok a telefonban a fotóalbumban és azt akarom ott megosztani facebookon,akkor annyit ír ki,h 'sikertelen küldés,próbálja meg újra' ha pedig a facebookon belül megyek rá arra h fényképek (mármint h egy fényképet akarok megosztani) akkor pedig az jön be új ablakban ,h 'sorry,the browser u're using doesn't support posting photos,instead you can:

email a photo or video to feeble448vampy@m.facebook.com and it will be automatically posted to facebook.'

rámentem arra az email címre,de azt írta ki,h győződjön meg róla h van-e saját fiókja.

2012. jún. 16. 21:52
 3/4 blex ***** válasza:

a facebook törlése-újra beállítása megvolt? az tűnik a legvalószínűbb megoldásnak

settings, email+accounts, hosszan a Facebookon és delete. aztán ugyanitt add an account és facebook.

ha magyarul használod a telefonod, bízom benne, hogy feltalálod magad :D

2012. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Látom, nem mostani topik, de hátha...nekem is ugyanez a gondom, annyi különbséggel, hogy én egészen addig tudtam fotóalbumból facebookra képet tölteni, míg egyszer nem csalakoztam az itthoni wifi hálózathoz. Legalábbis ezzel tudok párhuzamot vonni csupán. Azóta frissítettem a telefont a zune-on keresztül, mert jelezte, hogy frissítés áll rendelkezésre, de nem működik így sem. HELP ME

2013. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!