Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-t csak előfizetéses...

Iphone-t csak előfizetéses kártyával tudom használni? Vagy feltöltőssel is, csak akkor nem lesz állandó net, csak ahol rá tudok csatlakozni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kártyafüggősen veszed akkor csak az adott szolgáltató kártyáját tudod használni pl. (voda,Tmobile,telenor)

Használhatod előfizus kártyával ill feltöltőkártyással, mindegyik féléhez vanak külön netcsomag amiket fizetni kell, hogy netezhess, persze előfizusnál jobb csomagok vannak, de ezek az adott szolgáltató oldalán fenntvannak.

De ha nem akarsz fizetni a netért akkor marad a wifi. :)

2012. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2012. jún. 13. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Vitamax-al használom, és igényeltem hozzá Mobilweb Hobbi csomagot. ( 1000 ft- 100mb/ hónap). Nekem bőven elég, útközbeni böngészgetére, vagy ha valahol várokozni kell. A melohelyen ott a wifi, otthon meg a gép. ;)

Egyébként böngészönek mindenképp az Opera Mini-t használd, alig lassabb mint a Safari, viszont kb 50% ra letömöríti az adatforgalamat, magyarul kb 2 szer tovább lesz elég a 100mb. És a kezelő felülete is szebb.

2012. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. jún. 18. 01:49
 5/5 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit :)
2012. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!