Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova kell masolnia file-okat...

Hova kell masolnia file-okat Galaxy SII-on?

Figyelt kérdés
Szoval van egy jatekom,pl:RealSteel!Es ugye van az apk file amit feltelepitek!Idaig rendben is van, de van egy olyan mappa is amit(adott esetben) com.jumpgames.RealSteel-nek neveznek!Na az oldalon ahonnan letoltottem azt irtak hogy az SDkartya android/data mappalyaba kell bemasolni!En bemasoltam!Na most ugye van a belso tarhely es az sd kartya!En ezt atmasoltam a telefon android/data mappalyaba de nem ment mert amikor elinditottam a jatekot le akarta tolteni a filekot!Az lenne a kerdesem, hogy akkor hova masoljam ezt a mappat pontosan?Galaxy S2?Elore is koszonom a valaszokat!
2012. jún. 12. 21:09
 1/1 A kérdező kommentje:
Es sok mas jateknal is igy van!elkezdene letolteni a jatekokat de mivel nincs wifi-m nem tudja!
2012. jún. 12. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!