Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a samsung...

Mi a véleményetek a samsung galaxy s3-ról?

Figyelt kérdés
most egy 4s.em van de annyira megtetszett az s3 hogy a 4s-emet kidobom egy ilyenért az ablakon :o megér a 170 ezer forintot az s3 :D?
2012. jún. 12. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor már inkább One X-et vegyél.
2012. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a media marktban 220e amugy nem tennem a helyedben sztem az almafon sokkal kezelhetobb hiaba a 4 mag az android 4.0 is csak 2 magot tamogat
2012. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát kezelhetőbb de annyi jó dolgot lehet vele csinálni t-mobile oldalán fent van mindent miket lehet vele egy ájfon a nyomába se ér csak arra lennék kiváncsi mennyi időt bir az akksia mert nekem legalább 1 napot kikell birnia net face ilyesmik mellet este kell tölteni nem baj
2012. jún. 13. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem eri meg.

Nagyon tularazott, es nem nyujt semmi pluszt.

Inkabb one x, vagy olcsobban xperia s.

Mind a kettovel sokkal jobban jarsz.

2012. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hiaba van s voice meg tudja a faszom mi...magyar nyelvet nem tamogat....az s3nak nem lesz akkora sikere mint a sima s vagy az s2nek
2012. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Annyi a véleményem erről a telefonról, hogy semmi pénzért nem cserélném el egy iphone ra.

Hétfő ó

2012. jún. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Annyi a véleményem erről a telefonról, hogy semmi pénzért nem cserélném el egy iphone ra.

Hétfő óta van meg, galaxy s 2 cseréltem le. A legjobb döntés volt..

2012. jún. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszotokat :) utolsótol kérdezném hogy meddig bírja a telefon akkumulátora hogy netezel meg zenélsz rajta ? ez nekem a fő szempont :)
2012. jún. 16. 06:52
 9/9 anonim válasza:

Aktív netezés, zene, nyomkodás mellett estig kibírja.

Összehasonlítás képpen az s 2 ugyanilyen hasznàlat melett 14 órakkor már lemerült

2012. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!