Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha megpróbáltam...

Mit tegyek ha megpróbáltam frissíteni a Galaxy Minimet 2.3.5-ös Gingerbread-ről 4. 0.3-as Ice Cream Sandwich-re és elbasztam?!

Figyelt kérdés
Most meg megpróbálom bekapcsolni és mindig eljut odáig hogy elkezd pittyegni a SAMSUNGlogo aztán bejön 1 fehér képernyő és semmi (Egyébként a telefon Június 20. -án lesz (lenne) 2 hónapos) Kérlek segítsetek Pls :(((

2012. jún. 11. 15:49
 1/7 anonim válasza:
Bevinni az adott szolgáltatóhoz. Persze a garit már buktad.
2012. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És a galaxy minit hogy próbáltad meg "frissíteni", ha nem elérhető rá az ICS?Előtte rootoltad, nyitottad a bootloadert, cserélted a gyári recoveryt?Vagy hogyan kellene elképzelni ezt?


Egyébként meg megkeresed szépen a mini hivatalos, gyári romját, és flashtoollal visszaflasheled.

2012. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsó tudna adni 1 linket pls
2012. jún. 11. 15:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy semmit sem csináltam csak ezt a videót követtem: http://www.youtube.com/watch?v=QO1XUI-S_Fo
2012. jún. 11. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként download mode-ba kell tenni ( hangerö fel vagy le nem emlékszem + home+ power gomb 3mp-re) ,ODIN-nal a gyári 2.3.5-öt fel lehet tölteni rá .Most nem tudok linket adni,mert nem otthon vagyok,de találhatsz infókat róla
2012. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez csak egy root.Önmagában nem elegendő ahhoz, hogy custom romot telepíts.Gondolom fogtál egy CM9-es ICS romot, ami ugyanígy zip-be tömörítve van, és csakúgy mint a rootot, ezt is recovery-ből feltelepítetted.


Innen összehalászhatsz mindent, és figyelmesen kövesd a lépéseket.


[link]

2012. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm jófejek vagytok

91621 ha van skype-od kérlek vegyél fel pls

a nevem: nagygabus1

2012. jún. 12. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!