Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik érné meg a legjobban?

Melyik érné meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Egy iPad, vagy egy Androidos Tablet?

Illetve mennyire nagy a 7"?

Mert a 10" jobban tetszik, csak nem fogtam egyiket sem még sajnos. Amúgy a Galaxy S2 kicsinek tűnik, szóval nem tudom, hogy az mellé melyik lenne a legjobb? Főleg játékokra kellene.


2012. jún. 11. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Galaxy S2 mellé tök fölösleges. Bár ha ennyi pénzed van, hogy így szórhatod, akkor inkább iPad, stabilabb az op.rendszere.
2012. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az S2-nél az a baj, hogy játék közben zavar az, hogy a fél képernyőt eltakarom az ujjammal.
2012. jún. 11. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

A hiba nem az ön készülékében van!

A tabletnél is kitakarja a kezed a képernyő egy részét. Csak játszani tök felesleges kiadni ennyi pénzt, főleg egy 4,3" felsőkategóriás telefon mellé. Nekem egy 3,2" SE Live-om van, és simán lehet rajta játszani...

2012. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Játékra ott az Xpox :D. De viccet félretéve, én is tartok egy tabletet és valami szerényebb, kisebb telefonra akarok váltani HD2ről.


Az S2 egy 4.3mas tablet. A hetes valamivel nagyobb és nekem bejön mert könnyű magammal hurcolni. A 10es már túl nagy. Nehéz hordozni, tartani stb.


Nem rossz az iPad. A családnak ahol dolgozom van egy pár :P így ki tudtam kicsit próbálni. Nekem az android jobban bejön. A stabilitás... hát. Ez egy amolyan urban legend és elég jól gyökeret vert. Az igazság, hogy tapasztalataim szerint az iOS is ugyanúgy le tud fagyni, ha olyan napja van mint az Android. Csak erre ne alapozd a választásod.


Ha van más MAC holmid is és szeretnéd őket szinkronizálni, illetve sok MAC szolgáltatást használsz érdemesebb az Apple mert nagyon jól együtt működnek a holmijai.

A windows rendszert is meg lehet vele etetni persze, de nekem itt az android jobban teljesít (úgy értem egyszerűbb és számomra logikusabb ahogy az androiddal tudom összekapcsolni a rendszerem).


Ha az üzemidő is számít és erős tabletet keresel válaszd az Asus Transformer Primeot. Ezzel egy kis netbookot is magadénak fogsz tudni. Elég erős hogy a legtöbb játékkal megbirkózzon és hála a logikus tervezésnek a billentyűzet nem bluetoothot használ a tablethez csatlakoztatáskor hanem saját dokkolót ami tölti is a tabletet ha rá van dugva (és nem értem ez miért nincs így a többinél), így ahelyett, hogy energiát vinne inkább még hoz is.

2012. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!