Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Van valakinek tudomása...

Üdv! Van valakinek tudomása android rendszerre írt programról, amivel tetszőlegesen korlátozható egyes programok nethasználata?

Figyelt kérdés

Egy példa hogy tiszta legyen:

Mobilnet bekapcs. Az összes létező program elkezdi a maga dolgát és használja a netet. Szinkronizálás, reklám betöltés, frissítés keresés stb.

Olyan programot keresek, ami például lista szerűen felsorolja a programokat és pl kipipálásos módszerrel kiválasztható, hogy melyik program tudja használni és melyik ne az internetkapcsolatot. Pl. gTalk, Gmail kapcsolódhat, de semmi más nem.

Google ezúttal nem volt a barátom, ezért a kérdés.

A válaszokat előre is köszönöm.



2012. jún. 8. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
root kell hozza, de peldaul a droidwall pont ilyen.
2012. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Firewall, azaz tűzfalra keres rá a play-on.

pl.: ez - [link]

2012. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a DroidWallt használom.
2012. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja droidwall vagy firewall vagy bemész a menübe és ki ikszeled hogy ne menjen fel de ez telefontol is függ meg a rendszerétöl is..
2012. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kisvuk29 ***** válasza:
4.0-ás androidon alap ha jól tudom,de arc s-en láttam és ott alap.
2012. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utánanézek hogy meddig garis még a telefon. Kicsit ódzkodom a rootolástól.

Legjobbakat

2012. jún. 23. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!