Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a samsung galaxy mini?

Jó telefon a samsung galaxy mini?

Figyelt kérdés
Én most kaptam egyet 14.000-ért és nincs vele semmi probléma.

2012. jún. 8. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
14-ért megéri az árát, bár a gondok majd később jönnek, ha random elszáll a TW launcher és egyebek...
2012. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! Am nemtomm miért 832-es procit kapott, szerintem így megéri!
2012. jún. 8. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a qualcomm msm7227/adreno 200 gpu-val fura egy állat.Sosem fog elfogyni. :D

A minit is csak azért dobták ki, hogy el tudják adni a raktáron marad soc-okat.

2012. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem előfizetéssel volt ennyi akkor egye fene. Jó telefon ettől mondjuk még nem lesz, de legalább csak egy fél zsák pénzt adtál ki rá.
2012. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy tetszik, csak nemtom hogy most megérte-e?
2012. jún. 8. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát 14 ezerért tényleg ne mvolt rossz vétel, ez egy reális ár, de ettől még tényleg nem lesz egy komoly telefon.De ha nem kell komoly telefon, akkor meg nincs miről beszélni.

Bár azért szoftveresen szokott lenni vele probléma, meg olykor-olykor hardveresn is, ezek majd jelentkeznek később.

Akkor lehet, hogy majd újra találkozunk. :D

2012. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!