WP vagy Andoid?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki mit szeret jobban. Nekem Android.
2012. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem meg egyik sem! Symbian a nyerő!
2012. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

WP


Az Android már annyira részletes, hogy el lehet benne veszni! Nem? Annyi menüpont meg annyi a beállítási menüpont, hogy az hihetetlen. WP sokkal letisztultabb átláthatóbb

2012. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Android!
2012. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó, mindkettő más, szubjektív, hogy kinek melyik jön be jobban.

Nálunk családba van mindenféle OS-es telefon, WP7-re nagyon kevés a program, főleg ha magyar nyelvű kell, rengeteg hasznos cuccot nem találtam meg rá.

Androidra meg még nem találtam olyan programot, amire szükségem lett volna és ne akadna.

Illetve az Android nyíltsága is szerintem nagy előny, hamar megunok egy telefont, így jól jön, hogy millió ROM van a telefonokra, míg WP7 szerintem elég hamar megunható.

Viszont WP7 egyáltalán nem akad, elég stabil, Androidon meg még egy komolyabb hardverű telefon is szaggathat néha.

2012. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!