Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy hogy a Nokiaba nem...

Hogy hogy a Nokiaba nem andoid van?

Figyelt kérdés

Sztem sookal jobbak lenének mint ezzel a symbianal nem?

vélemények?


2011. máj. 6. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik telefonon sincs andoid maximum ANDROID,de a nokia kicsit lemaradt, kapott 20 milliárd dollárt azért, hogy 2012-2013 ig nem adnak ki más, csak symbaint
2011. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mer nagyeszűek a vezetők, és a saját maguk által fejlesztett oprendszert akarják sujkolni, de nagyon nem hasznos stratégia
2011. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szerintem is sookal jobbak lenének, mint symbianal, de a nokija inkább a windózfón oprendszer felé nyitott. Ez van... Vegyél akor andoidos telefont ha az teccik.


Ajánlok neked eggyet:

[link]

2011. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de várjál te most nem abban a dilemábban vagy, hogy a galaxy s-t, vagy az iphone 4-et kérd-e aputól? akkor most ne ezen gondolkodj...
2011. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Furjadék* ***** válasza:
Megindokolta az új igazgató, és ésszerű is:Ha ő is Androidos lenne, akkor nem lenne ellenfele az androidrendszernek, és monopólhelyzet alakulna ki.Ezért WP7-el fog tevékenykedni, és MeeGo-val.Wp7-re pedig egyedül ők kaptak "szabad kezet", tehát változtathatanak az UI-n, persze minimálisan.
2011. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és ilyen technikai elmaradással mikor fognak egy wp7-nek megfelelő hardverű cuccal előállni? 2020-ban?
2011. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

asdfvb!!!

am most eéretségizek nem a 8 ból ballagok éretségire kérnék mobilt de már nem kell++

2011. máj. 6. 19:53
 8/10 Furjadék* ***** válasza:

Ezév végén jön az első WP7.

Amúgymeg csak nem akartak komolyabb beletenni, ezen is tökéletesen fut a Symbian, mienk akkor a többi felesleges?Mert OviStorban nincsenek komolyabb játékok, leglaábbis akkor nemvoltak, amikor én néztem.

2011. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
OKsa Furjadék*
2011. máj. 6. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Azthittem az 1996 a születési dátumod :P Amúgy furjadék az android is tökéletesen fut mondjuk 1 ghz-en, mégis kétmagosokkal nyomulnak. Úgyhogy itt az elmaradás van a háttérben.
2011. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!