Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ujj Operációs Rendszert...

Ujj Operációs Rendszert tettem fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! az a problémám, hogy samsung galaxy mini-re 4.0-ás operációs rendszert feltettem, és feltelepitettem, de mikor bekapcsolom a mobiltelefonomat csak azt irja ki, hogy A N D R O I D.

Mit tegyek?


2012. jún. 7. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ujj a kezeden van.

Ha nem akar továbblépni az android feliratnál próbálj meg feltenni egy másik romot. Vagy odinnal tedd vissza a gyári romot.

2012. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okés, és hogyan tudom a gyári roomot betenni?
2012. jún. 7. 21:06
 3/8 A kérdező kommentje:
vagy esetleg meddig kellene várni hogy továbblépjen, mert 45 percet vártam, és semmi
2012. jún. 7. 21:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem fog tovább lépni.Megpróbálkozhatsz recovery-ből egy factory resettel is.


De mondd, hogy rootolt a teló, és ha CM9-et használsz, akkor CWM recovery van fent, és/vagy esetleg a megfelelő kernel ezek mellé.

2012. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

cm9 van fenn igen, de mi az a

recovery-ből egy factory


??

2012. jún. 7. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oke, de mikor usb vel csatlakoztatom a géphez, akkor nem érzékeli a mobilt
2012. jún. 7. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalább a CWM Recovery volt fent, amikor megpróbálokoztál egy CM Rommal.Ha meg kellett esetleg neki egy főzött kernel, azt is cserélted?
2012. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!