Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene a jailbreakelé...

Valaki segítene a jailbreakelésben?

Figyelt kérdés
Szeretném jailbreakelni az iPhone 4emet, de nem tudom hogy kell. Nem szeretnék elrontani semmit, ugyhogy aki tudja hogy kell és tudna segíteni és le is írná nekem részletesen az lkégyszives segítsen! Illetve szeretném tudni, hogy mennyir biztonságos stb.. Légyszi mindent mondjatk el róla! Köszönöm előre is! :)

2012. jún. 7. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt le van írva minden. Elrontani nem tudod, csak abban az esetben, ha külföldi. Ha MO-on vásárolt csak egy restore. Mivel nem írtad le milyen szoftver van rajta, így sajna konkrétan nem tudok segíteni.

[link]

2012. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! Hát most frissítettem pár hete ugyhogy szerintem a legújabb:)
2012. jún. 8. 20:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!