Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni, és...

Scade kérdése:

Telefont szeretnék venni, és 2 típus között vacilálok: Samsung GS2, HTC One X. Szerintetek melyik érné meg?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
htc termeszetesen sokkal jobb.
2012. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 fairi1 ***** válasza:

Ezt csak te tudok neked melyik érné meg.

HTC One X újabb telefon már próbáltam, tényleg jó, gyors jó kijelző. SENSE is elég meggyőző. Egy kis probléma van: egy kézben kezelni nem lehet, pl nem értem el a vissza vagy menüt gombot, pedig nagy kezem van. Sok eseten két kézzel lehet kezelni, nagyobb méretű, kijelző valszeg sérülékenyebb, microSIM-es de ez nem hiba lecserélhető a sim.


S2 már olcsóbb, még mindig megállja a helyét, jó kijelző, gyors, és kisebb méret, de a felbontás nem HD hanem wvga. 2 mag 4 mag különbség nem észrevehető. Egy kézzel biztonsággal kezelhető, párszor leejtettem és nem tört be a kijelző, igaz a káván már van repedés.


One X egy csúcstelefon, s2 egy felső kategóriás.

2012. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem! Árban azt hiszem egy 40-essel olcsóbb az S2 mint a HTC One X. Az igazság az, hogy azért nem vagyok biztos a HTC-ben ,mert ahogy utánaolvasgattam,az aksija nem bír még 1 napot sem ki,ellentétben a S2-vel.Meg mennyire valószínű, hogy egy olyan HTC-t fogok ki,amibe mondjuk még nem tudták kijavítani a hibákat,mert még új?!
2012. jún. 7. 14:24
 4/10 fairi1 ***** válasza:

Akksival nem lehet csodákat művelni nagy kijelző, 4 mag eszi rendesen az erőforrásokat főleg ha felpörögnek a magok.


S2 profin be lehet állítani a magok kezelését, 1 napot szó nélkül kibír. ha gyorsaságból áldozol, akkor 2 is probléma nélkül.

One X még uj lehet majd javítják az akksikezelést, de egyértelműen szereti a töltő közelségét, csodák nem léteznek.

2012. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
One X.
2012. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem!Azt tudom,h csodák nincsenek!:D De ennyi pénzért az ember szeretné(legalábbis én)h bírjon legalább 1 napot.:-/

Nem tudom eldönteni, hogy megérné belevágni ilyen nagy összegnél 1 viszonylag új,okosabb telefonba,mint 1 viszonylag régebbi,de szerintem már a kijavított hibáktól mentes S2be.

Fontos,hogy sokat tudjon és hogy legalább 1 napig kibírja az aksija + ne forrósodjon fel a kezemben.

2012. jún. 7. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Elso valoszolo vagyok, nekem van htc One X-em, az akksi boven birja egy napot, pedig nyuzom rendesen, es folyamatosan vagy Wi-Fi-n vagy 3G kapcsolaton van a telefon, zene megy rajta kb. 12 orat 24-bol, illetve napi 2 orat filmezek is rajta, meg neha jatek a gta 3-mal. Az 1.29-es patch-csel teljesen megoldottak az akksi problemajat, habar en mar a legelejen sem tapasztaltam semmi negativat, habar en nem is vartam csodakat, hogy majd 2 napig vagy tovabb birja. Le meg sosem merult teljesen, mivel mielott lefekudnek aludni, rateszem a toltore, mivel alvas kozben ugysem hasznalom... ugyebar. Ugy hogy reggel kelek 7 korul, leveszem a telefont, este pedig 11-kor felrakom megint a toltore, meg 30% ala nem sikerult levinnem. Ez egy nagyon eros okostelefon, ha valakinek hosszu akkuido kell akkor vegyen Nokia 6310i-t, aztan elvezze.
2012. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Végre valami pozitívumot is hallok az aksiról,köszike! :)

Eléggé meggyőzők ezek az információk,és hasznosak.Már csak azt kell eldöntenem, hogy megér-e kb 140-150.000 ft-ot.Közben gondolkoztam,és az Iphon 4S-t nézegettem.

Még így is a HTC One X-et szavazzátok?(függetlenül attól,h kinek milyen van)

2012. jún. 8. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:
A ket telefont ertelmetlen osszehasonlitani, a meretek miatt. Dontsd el hogy neked melyik a jobb. Nekem nagyobb kijelzon kenyelmesebb jatszani/filmet nezni/netezni, mint egy csepp sz*ron. Persze kinek mi.
2012. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oksa!Marad az S2 v Htc.Köszi a segítséget!
2012. jún. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!