Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini vagy...

Samsung Galaxy Mini vagy Iphone 4S?

Figyelt kérdés
Vagy ha esetleg tudtok még jó telefonokat nyugodtan írjátok! Köszi előre is!

2012. jún. 6. 16:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

akkor az új xperiák ha a htc nem kell

megbízhatóak

jó ár/érték

2012. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 XPiri válasza:
(Elég fura párosítás... Renault Clio vagy BMW X5? Ha van rá pénz, akkor IPhone, árban és tudásban is 5szöröe a Galaxy Mininek...) VÁLASZ: héé nekem renault cliom van és az veri az x5 öst fogyasztásban sokkal kijövedelmezőbb!(3-4l/100km-1,5dci):DDDD clio4ever:))!! ami azt illeti a samsung 1 szar, nem hogy a mini... iphone pedig elég drága. nekem xperia s em van és meg vagyok vele maximálisan elégedve! árban valahol a kettő között van de többet tud mint az iphone! köszöntem! sziasztok! :)
2012. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor Samsung Galaxy III.
2012. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Utolsóra ne hallgass. Ha nem kell HTC akkor mindenképp Xperia S!
2012. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy S 2!!!
2012. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S szériát semmiképp. Az S II az Android 4-es verziójával elég gyarta (annyi pénzért főleg), S III pedig nem éri meg az árát, hiába a négy mag nem tökéletes telefon, és 200-ért főleg nem. A felsőkategóriában keresel (ha nem nézzük a HTC-t), akkor Xperia telefonok.
2012. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Nokia Lumia 800, iphonenál nem drágább.
2012. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Xperia S mindenképp. A Lumiaval az a baj hogy Windows Phone van rajta. Igazából nem a WP a gond hanem az hogy kevés rá az alkalmazás.
2012. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
iPhone 4S, ezt a 2 telót ne hasonlitsd össze mert annyi közük van egymáshoz hogy érintőképernyős... xD
2012. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit esztek a One X-en az S3-nak is gyorsan lemegy az ára, Xperia-val semmi gondom Sony fan vagyok de köztudott hogy az S3 a legjobb most.

Nem kamu nézzetek utánna aki azt mondja hogy nem az csak nem szereti a Samsungot de valljuk be az s2 egy fél évig a világ legjobb telefonja volt és itt a folytatás.

Nekem Xperia S- em van de nagyon irigykedem az S3asokra biztos le fogom cserélni igaz hogy nem jó az anyaghasználat, de akkor is qrva sokat tud az s3. :/

2012. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!