Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HTC HD2 mennyire jó telefon?

A HTC HD2 mennyire jó telefon?

Figyelt kérdés
Nem mai telefon, vagyis vannak nála sokkal újabbak is, de azok nagyon drágák, sajnálom rá a pénzt. Ez a telefon jól néz ki, csak nem tudom teljesítménybe milyen, mert még nem volt okostelóm, nem értek hozzájuk. Véleményt tudnátok mondani?

2012. jún. 5. 21:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ace tényleg úgy ahogy van egy hulladék, ha idióták használják, akiknek teljesen felesleges az érintős telefon, a Nokia 3310-el is ellennének a mai napon azok persze, hogy azt mondják, hogy nincs vele baj.


Amúgy ha használtan akarsz telefont venni hardverapro.hu.

2012. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem verd ki a fejedből a HTC-t! Egy kalap sz**!
2012. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Előző:


magát a HTC-t, mint márkát fikázod, vagy csak a HD2-t?

Egyik sem igaz, HD2 még mai napig vetekszik sok gyártó középkategóriás telefonjaival.

Bár ma már tényleg nem érdemes megvenni, de szartól messze van.

2012. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Előző:


magát a HTC-t

2012. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 bp1985 ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy vagy iphone, vagy ace tulajdonos, ès emiatt fikàzza. De hogy a kezèbe nem volt htc, az biztos
2012. jún. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De volt már HTC-m képzeld!!!
2012. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tényleg?

És melyik modell?

2012. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mindegyik gyártó összes termékéről megmondták már "valakik" hogy szar, meg azt is hogy állati jó. Nincs semmi jelentősége. Tény,hogy minden gyártónak vannak kiváló, meg kevésbé jó szériái. Nekem HTC-m van, és maximálisan elégedett vagyok, tesztekben is nagyon jó minősítést szokott kapni. Bár nekem Sensation van. Amugy szerintem is az Iphon és Samu fanatikok akik lehúzzák a többi gyártó cuccait. Ezekkel nem kell foglalkozni.
2012. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!