Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy minivel hogyan...

Renesmee18 kérdése:

Samsung galaxy minivel hogyan tudok játékokat letölteni?

Figyelt kérdés

Pl: angry birds, fruit ninja, speed x... stb.

Válaszokat előre is köszönöm



2012. jún. 5. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Angry Birds akadozni fog.


Egyébként Google Play

2012. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, de google play-jel hogyan? :$$
2012. jún. 5. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Google Play


Belépsz és ott fennt a jobb sarokba egy nagyitó.Rámész és bejön egy kereső.Oda beirod a játék nevét.Kiadja a keresett találot,rámész és telepités.

2012. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért okoz nehézséget a play használata. Kiválasztod az alkalamzást és ráböksz a Telepítés gombra.
2012. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
milehet a gond ha a wifi laptopon mukodik és telefonon nem?pedig telefon is csatlakozik rá,de a google play is pl.azt irja,hogy nincs kapcsolat.jelerősség pedig erős.
2012. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nekem market van a telefonomon
2012. jún. 5. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:
A Google Play azt takarja,hogy már összevan vonva a Google és a Market,szóval ugyanaz.Mind1 hogy market v google play:)
2012. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom, hogy mi van, mert nekem nem szed le egy játékot sem ._.
2012. jún. 5. 21:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Beirod marketre,pl. Angry Birds,kidob több fajátjú angry birds gamet,és ottlesz h free v ilyesmi.rámész és találsz 1 INSTALL cimkét,erre rámész és az értesítések között megtudod figyelni h tölti és hogy hol tart a töltés.
2012. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ott van, hogy install, de nem engedi, hogy rákattintsak, csak arra tudok kattintani, hogy free, utáns meg h ok. De utána aut írja ki értesítésként, hogy nem siketült. Ez miért van?
2012. jún. 5. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!