Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vélemények?

Samsung Galaxy Ace vélemények?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 20:26
1 2 3 4 5
 31/41 BIKA98 válasza:

Minden terméket jól adnak elő, mert azt szeretnék, hogy az emberek mindent megvegyenek. Tehát a tesztek nem sokat bizonyítanak, azokat újon bemutatják, vagy csak leírnak róla dolgokat. A saját élmény és tapasztalat többet ér ezeknél sokkal. Én is rengeted tesztet és videót néztem már erről a telefonról, és persze, hogy tetszik, mert mindenkinek tetszene az általa bálványozott telefon... Viszont több barátomnak és osztálytársamnak is van, ők eddig még nem panaszkodtak. Persze idővel minden telefon tönkre megy, egyet mondjatok, hogy bírta szuflával tucatnyi évig! Szóval én is gondolkodom, hogy melyiket vegyem, csomó tesztet néztem én is, de a személyes tapasztalat többet ér ezeknél, és jobb, ha meghallgatjátok ezeket.

Üdv.: BIKA75

2013. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
#31: Az meg véletlenül se zavarjon hogy ez a kérdés már lassan 1 éves.
2013. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Ráadásul azzal az eltelt 1 évvel még szarabb telefon lett.
2013. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
hát igen, lassan már 1 éve hogy megkérdeztem. azóta már 2 más típusú telefonom volt :)
2013. máj. 29. 16:21
 35/41 anonim ***** válasza:
Kérdező: és ha szabad kérdeznem melyikek, csak kíváncsiságból, és ha valamelyik rossz volt melyik, teló vásárlás elött állok és nem szeretnék rossz döntést hozni.
2013. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
GalaxyS2-t és Nokia Lumia 800-at volt szerencsém kipróbálni. Tudom sokan ócsárolják a Nokiát, de egyébként nem rossz telefon :)
2013. máj. 30. 19:47
 37/41 anonim ***** válasza:
Azért itt nem annyira ócsárolják a Nokiát (csak egyesek), de a Lumia 800-at már nem ajánlott venni mert régi elavult, az újabb jobb Nokiák igenis jóak. Az S2 meg sztem még mindig jó telefon a kora ellenére meghogy már kijött az S4 is.
2013. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Ennyi baromságot olvasni így èvek után...


Ki az az idióta, aki istenítette a Galaxy Axe-t, felsoroltak neki öt telefont, amelyek kenterbe verik ès annyit bír odaírni h 'az SE'???


(off vège)

2013. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
23%

Valóban túl volt árazva.

Akinek középkategóriás telefon kell, az vegyen acet, vagy ilyesmit.

Attól még nem lesz sz*r, hogy régi, és nincsen előlapi kamerája.

Képzeljétek, a kreatívabb emberkék még frissíteni is tudják a rendszert, nekem 4.1 Jelly Bean-om van rajta, és hiper gyors (tényleg az, nem túlzok) és tökéletesen megfelel a célnak.

És nem elég hogy még telefonálni is tudok vele, a játékok és az egyéb alkalmazások is elfutnak rajta akadozás nélkül. ( :D )


Nekem tökéletes, attól hogy egyesek lusták frissíteni a szoftvert, és valaki ócsárolja csak azért mert samsung, még valakinek ez teljesen megfelelő!


17/l

2014. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Nem azért fizetsz, hogy utána még neked kelljen haxolni. És 4.1 ide vagy oda, az az Armv6-os processzoron, meg a kijelző milyenségén nem fog változtatni.
2014. jan. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!