Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vélemények?

Samsung Galaxy Ace vélemények?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 20:26
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
De nem volt a felsorolásban. Így már 6 telefonnál járunk. Nem elég? Mondok még: egy 20 ezres használt Blade is fényévekkel jobb, mint az Ace.
2012. jún. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Tessék: Desire HD, Desire s, sima desire. Ezek mind jobbak. Mindenben. És nem 120 ezerbe kerülnek.
2012. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
az ace gagyi
2012. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
17.válaszoló, grat az értelmes válaszodhoz.Jolinar,elismertem hogy az Ace túl van árazva de ha szerinted egy ókori elavult ZTE jobb mint az Ace akkor itt már nincs miről beszélni.
2012. jún. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Mégis milyen választ vársz? Ajánlgatják meg istenítik mindenkinek ezt az ipari hulladékot...
2012. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

@00:41

Ugyanannyira elavult mindkettő. Cserébe a ZTE jobb szoftveresen, a képernyőjéről nem is beszélve. Szerintem sincs miről beszélni.

2012. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
23%
Nekem is vannak ismerőseim,akik azt mondják,hogy nagyon jó telefon...én most fogom megvenni,majd meglátom...de egyébként szerintem pár ''tuninggal'' még 1 sz@r okostelefont is jóvá lehet tenni :D
2012. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

@17:35

Legyen már eszed, ne vegyél szart drágán... Most adtam el a Bladem 20-ért, ahhoz képest egy Ace 15-öt se ér.

2012. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
Nem szeretem az olyat amikor valaki azt mondja hogy az ismerősömnek volt ilyenje és milyen szar volt. Lehet éppen kifogott egy rosszat. Én is Ace-t szeretnék és eddig több tesztet olvastam róla és összességében jónak mondták. A mostani telefonomnál nem voltam ilyen körültekintő. Megvettük és csak utána olvastam róla tesztet. Azt írták milyen rossz, hamar tönkremegy stb. (Az egyik boltba, ahol venni akartuk azt mondták ilyen rossz telefont nem tartanak). Már 3 éve megvan és eddig egyáltalán SEMMI de SEMMI baja nem volt. Pedig csúsztathatós és volt, hogy érte víz, mégse ment benne tönkre tőle a fólia. Én ha kérdezek, olyat, hogy mi a véleménye valakinek a telefonról, akkor olyat várok el, a válaszolótól, hogy a konkrét adatok alapján mondja el, hogy milyen. Nem arra lennék kíváncsi, hogy az ismerősének éppen sikerült kifognia egy rosszat.
2012. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
Még annyit, hogy azért kérdezem más véleményét, mert én nem értek az olyan adatokhoz, amik oda vannak írva. Legalábbis túl sokat nem. Aki ért a telefonokhoz biztos többet tud nekem kihámozni belőle.
2012. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!