Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a net elég a Siri-hez?

Ez a net elég a Siri-hez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van 1 iPhone 4-em amire ráraktam a Siri-t, Wifi-vel teljesen jól működik, de akarok egy GoNet! S vagy GoNet M mobilnet díj csomagot, de nem tudom hogy ha 3G-vel azaz a mobilnettel akarom használni akkor az mennyire elengendő? Normálisan tudom használni a Siri-t 3G-vel is? Vagy az hamar leszívja a netet? Esetleg még plusz néhány oldal vagy email-ek elolvasására kéne a net! És melyik net lenne az ideális erre?
2012. jún. 5. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi adatforgalma nincs kb. kilobyteokban mérhető.
2012. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, elfogadható sebességű a 3G-s mobilnet, és nem hiszem, hogy a Siri olyan nagy forgalmat generálna. Mondjuk a 30 mega legjárta utáni 32 kbps nagy jóindulattal is sovány, a Siri is megy tán rajta. Néhány oldal simán elviszi a 30 MB-ot, az e-mail meg attól függ, mi van benne.
2012. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy elmondanád, hogy raktad rá? Érdekelne, hogyan kell.


#2

2012. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Priviben elmondom ha írsz egy üzit!
2012. jún. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!