Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s restore fájl? Siri?

Iphone 4s restore fájl? Siri?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ha egy iphone 4s restore fájlját ráraknám ipod touch 4g-re akkor lenne egy ipod touchom, amin van siri? vagy van a siri-re más megoldás? a siriport.ru, és a spire-t már próbáltam, de azok nem mennek, a sara meg elég gagyi! valakinek ötlete?
2012. ápr. 15. 16:11
 1/5 Furjadék* ***** válasza:

Minek neked siri, most őszintén? Magyarországon nemjó, szóval csak "menőzésre" jó.Ja, hogy nem elég, h iPod Touch od van, még menőbb akarsz lenni?


Amúgy nemjó, másik kézülék restore fájlját nemtudod ráteni egy készüékre.Más IMEI, ill más számok.


Touch-ra, iPad re SOHA nem lesz normális siri-port, vaygy akár siri, ebbe bele kell törődni.És megtanulni normálisan, gyorsan gépelni a készüléken, és máris jobb az eredmény, mert nem érti félre a mondanivlaód a siri, és nem gondolkozik 1-2-3 mpet, hogy akkor mit is tegyek?

2012. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de tudod nem, menőzni kell, hanem ez azért egy eléggé új technológia, és azért engem is érdekelt! Amúgy nem hiszem, hogy te nem figyeltél fel rá! Ja, és nem ezzel akarom irányitani a készüléket, csak ki akartam próbálni!
2012. ápr. 15. 18:24
 3/5 Furjadék* ***** válasza:
Dragon Dictation-ra keress rá, ugyan az, és ért magyarul.Persze, felfigyeltem, de pont elég volt egy Starkingben kipróbálnom!
2012. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, ez a dragon dictation tényleg jó! köszi
2012. ápr. 16. 21:04
 5/5 Furjadék* ***** válasza:
nm:)
2012. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!