Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei U8500, Help a kamerakép...

Huawei U8500, Help a kameraképeket, hogyan tudom gépre felvinni?

Figyelt kérdés
Valószínű én vagyok balf@sz, de már itt szerencsétlenkedek ezzel a sz@rral már vagy fél órája és nem bírok rájönni, hol találom meg a telefonmemóriát a gépről. Azt is kerestem, hogyan tudok telefonról képeket átmásolni memcardra... DE NEEEEEEM TUDOOOOM, EMIATTTT A {}{}{(K)}HHHHUUUUURVAAA TÚÚÚLBONYOLÍTOTT ANDROID G{EEEE}NNNNNNY MIATTT !!!!! valaki segítsen, mert felgyújtom előbb utóbb...

2012. jún. 4. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Androidnál a telefonmemóriához nem férhetsz hozzá gépről. Csak a kártyához. Azt meg ha összekötöd a géppel a telefont, fel kell, hogy ismerje a gép.

Szóval ez nem az android hibája lesz, hanem a gépé.

2012. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez eddig szép és jó, hogy van egy okostelefonom , de ergo képtelenség átmásolni a telefonnal fényképezett vagy fevett videót gépre másolni ?!?!?!?!?
2012. jún. 4. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem képtelenség. Ott van minden a kártyán a dcim mappában és ha összekötöd adatkábellal a gépet meg a telefont akkor a gépen meg kell jelenjen egy cserélhető lemezként a meghajtó és a telefonnak is jeleznie kell, hogy csatlakoztatva van a géphez. Ha ez nem jön össze akkor vagy be van kapcsolva az usb hibakeresés vagy nincs feltelepítve a driver (bár ez inkább a telfonnal való szinkronziáláskor szokott fontos lenni) rosszabik esetben rossz az usb csatlakozó a gépen.

De kábel nélkül is meg lehet oldani az egészet pl. wifin keresztül kötöd össze a gépet meg a telefont. És akkor vezeték nélkül lehet egyik eszközről a másikra másolgatni dolgokat.

2012. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uramjézus, köszönöm a segítséget !!! ebben a dcim mappábn az életben nem kerestem volna , de most akkor már menni fog , hál istennek megvan aminek nekiálltam, köszönöm mégegyszer a segítséget , szép napot !
2012. jún. 4. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!