Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Sony Ericssont ér ez a...

Milyen Sony Ericssont ér ez a teló?

Figyelt kérdés

Igazából nincsenek nagy elvárásaim, konkrétan egy olyan teló érdekel, amelynek hangos és jó a külső hangszórója (ezért leginkább SE Walkman mobilok közül kéne valami).


Most ez a telóm van, amit szívesen elcserélnék..

[link]


Szerintetek mennyit érhet most (van benne , például, ha beviszem használt boltba, akkor egy jobbfajta walkman mobilra be tudnám cserélni (de mire:D)?


2012. máj. 31. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem max. 5000 forintot er.

Nam nagyon tudnad felvaltani walkmanes telora.

A live 56000 fuggetlenul.

2012. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Igazából valami használtat akarok venni.

Ahogy nézegettem a boltokban egy ilyesmi tudású telót olyan 10000 felett árulnak valamivel (van benne wifi, GPS stb).

Mondjuk szerintem már ott bukna az egész, hogy nem is vennék be.

2012. jún. 1. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, egyrészt nem vennék be, másrészt normális okostelefont használtan se nagyon kapsz 20 alatt.
2012. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!