Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Se Live with walkman jó?

Szoooo kérdése:

Se Live with walkman jó?

Figyelt kérdés
hamarosan veszek új telefont. Jó választás?

2012. máj. 29. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle néptelefon. A magyarok nagyrésze (remélem GYK-sok nem tartoznak ebbe a csoportba) bedőlt annak, hogy a Galaxy jó....
2012. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos itt is sokan vannak - viszont sikeres az ellenhadjárat. 1.5 éve még egyedül próbáltam lebeszélni a népet a Samsungról. Most már a toplista első 30 helyezettje közül kb 20-an mellettem állnak. :)
2012. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az SE-nek anno becsúszott egy-két igen ergya év, ezért sajnos mára nem sokan veszik komolyan, pedig az új Xperia család minden szempontból nagyon jó választás. Egyedül talán az Xperia P árazásával nem vagyok kibékülve (szép-szép, de azért annyit kérni érte mint az S-ért... hááát...), de ugye ha az egyik szolgáltató ráharap a lehetőségre jó árazással egész jó eladásokat érhet el.
2012. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!