Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le a SE Live with...

Miért merül le a SE Live with walkman-em ilyen hamar?

Figyelt kérdés

4 napja vettem, és azóta 3x töltöttem,

1. alkalom 5 órát

2. alkalom 10-12 óra

3. alkalom 14 óra

Nem merült le teljesen egyik alkalomkor sem, csak olyan 10%-ig

Mostmeg 1 napja megy töltés nélül de olyan 65-70%-on van, és azt írja, hogy a legtöbbet kb 70%-át ami eddig elfogyott belőle, a telefon készenléte fogyasztotta.. miért van ez? Mások aztmondják, nekik zenehallgatással, meg mindennel együtt 1 hetet kibír..


2012. máj. 28. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

aki azt mondta hogy egy hetet kibír az egy idióta

amúgy minden android gyorsan merül

én is naponta töltöm

2012. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, aki azt mondta hogy egy hetet kibír, annak milyen telefonja van? siemens a35?

Abban az esetben elhiszem.

Ellenőrizd, hogy alkalmazások (pl. bluetooth, wifi) be van-e kapcsolva, mert az gyorsabban meríti.

2012. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs, 1-sem, android 2-3%-ot használ.. a készenlétet írja 70-nek.. nemtudom mit csinál addig a teló?
2012. máj. 28. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne is várj tőle többet,ha rendesen használod akkor 1-2 talán max 3 nap de azis necces. Minden Androidos telefon gyorsan merül.
2012. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!