Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Nokia 500 vagy...

Melyik a jobb? Nokia 500 vagy N. Lumia 610?

Figyelt kérdés

Sok összehasonlítást néztem, és arra jutottam, h a lumia 610 csak drágább meg nagyobb a képernyője.

Nem nagyon értek ezekhez amit észrevettem h a 500-as-nak több színárnyalata van (ez igaz egyáltalán?) 16 millió a lumia 610-esnek meg csak 65500. Akkor a 610 nem bővíthető és csomó alkalmazást se lehet feltölteni rá és még témákat se találtam hozzá a neten. Tehát akkor azon kívül h nagyobb a képernyő, w.7 op.rendszer van rajta meg led vaku miben jobb?

köszi a segítséget


2012. máj. 29. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A WP7 jobban támogatott mint a Symbian ezért az alkalmazásokra meg játékokra nem lesz panasz a későbbiekben (az már más kérdés, hogy magával a 610-essel viszont lesznek gondok), van benne GPU is ami az 500-ból kimaradt. Nem tudom, hogy miért fontosak a témák, de itt van ez ha nagyon módosítani akarsz a dolgokon:

[link]


Az 500-as egy elavult készülék, a lumia 610 meg nem valami jó WP7-es cucc. Ha annyira symbian kell akkor inkább 700 vagy 701-est vegyél, ha meg WP7-es Nokiát akarsz akkor meg Lumia 710 minimum.

2012. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nekem fontos a téma :D,

csak annyi a baj, h így is kicsit drágának tartom mindkettőt, úgyh marad ezek közt a választás..

de köszi a választ megy a zöld

2012. máj. 29. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy ha nem számít a Nokia, akkor nézegethetsz valamilyen androidos kütyüt is. Ott a különböző launcherekhez vannak témák, de alapból is eléggé szépen egyedivé varázsolható.

[link]

[link]

2012. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legrészletesebb információkat a két készülékről itt lehet megtalálni:

[link]

[link]


El kell gondolkozni azon, hogy mely funkciók fontosabbak és az alapján választani.

Én a 610-et választanám, mivel egy hajszálnyival jobbnak tűnik számomra. (Kicsit jobb fényképező, erősebb akksi, szebb külső, nagyobb kijelzőfelbontás. Ezek ellensúlyozzák a lebutított operációs rendszerből és a kevesebb színárnyalatú kijelzőből származó hátrányt.)

2012. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!