Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti is utáljátok az androidot?

Ti is utáljátok az androidot?

Figyelt kérdés
Én több droidos telót már nem fogok venni.

2012. máj. 28. 11:50
1 2
 11/18 likvidál gyula ***** válasza:
9%

En nem utalom mert ahhoz szeretni kellet volna valamikor is.

Egyszeruen egy szar.

Semmire sem jo, bena, atgonolatlan, hulladek.

Par ev es senki nem fog emlekezni ra, max egy ket teloban lesz.

A google is 3 oprendszert fejleszt ahelyett, hogy egyet csinalnanak, de az jo lenne.

Latszik, hogy azt se tudjak hova kapjanak.

Ebbol meg buko szokott lenni.

2013. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Zserno válasza:
Android vagy iphone vagy windows!!!!!Teljesen mindegy.Naponta minimum 2x földhöz basznám bármelyiket.Ezek a kütyük a civilizáció ,kommunikáció fejlődéséhez szükséges mert rád erőszakolják na meg hogy a sok elvakult barom zsebéből kirántsák a lóvét.Ha rám halgatsz olyat veszel amire igazán szükséged van.
2014. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én se szerettem meg. Akármilyen gyors hardver áll mögötte valamennyire mindig akad. Sok telefonon lefagy, nem fut rendesn rajta semmi. WP8as nokiákon ilyet soha nem láttam, pedig azt is használtam. Ott semmi nem akad még kevésbé akad ki a rendszer. Eleve az android amiatt szar, hogy minden telefonra jó kéne, hogy legyen. A WP vagy iOS jó arra a hardverre, amire tervezék (Nokia, iPhone). Persze emiatt azon a hardveren sokkal jobban és hibátlanul fut. Az android gyakorlatilag egy Linux kernel Java GUI-val (A java lassú eleve normál gépen is). Magyarul amiatt hogy mindenennel kompatibilis legyen adott hardveren sokkal lassabb, mint amit arra írtak. Ezért jobb a WP vagy a iOS (más kérdes, hogy az iPhonenak a túlárazása nem tetszik).
2014. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Tom Benko ***** válasza:
Nekem a wp8-ról a rengeteg téglásított hír jutott az eszembe... Nem tudom, hogy csinálod, hogy a Java lassú, nekem egy eléggé öreg gépen gond nélkül futnak Java-s programok.
2014. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Java közismerten lassú:) Senkinek eszébe se jut egy teljesítménykritikus alkalmazást megírnia Java-ban. Hatékony számításokhoz abszolút de nem jó. Már eleve ha azt nézem, hogy a Java egy futásidőben értelmezett kód, amit meg megírnak natívan, azt ugye csak be kell tölteni a processzorba, és lehet futtatni:) De egyébként csomó más még lassít bőven rajta:)
2014. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Tom Benko ***** válasza:
Aham. Akkor tehát a Python is lassú, meg az összes interpretált nyelv is? Azt nem értem, hogy akkor miért fejlesztenek olyan rettentő sokan Javában.
2014. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A natív kódhoz képest igen. Amellett, hogy ezek lassú nyelvek vannak bizonyos előnyeik. Pl. a Javanak, hogy minden platformon tudod futtatni, és ugyanúgy fut. Ha megírsz valamit Javaban az fut telefonon, tableten, számítógépen és minden operációsrendszerén ezeknek. Egy C++ kódot le kell fordítani, ami viszont sokszor nem működik, mert így, vagy úgy kénytelen vagy ráépülni az alattad lévő operációs rendszerre. Ráadásul jellemzően az ember nem akarja kiadni a forráskódot, akkor meg aztán tényleg minden processzorra és minden oprendszerre külön kell fordítani, vagy azt mondja, hogy azt a platformot nem támogatja. De egy hatékony számítás esetében nyilván elég neked egy platformmal kompatibilisnek lenni, mert úgyis csak ott számolsz. Olyankor viszont a gépi kódra fordított program sokkal gyorsabb. Főleg, hogy jellemzően a fordító még optimalizálja is. De valószínű jelen esetben a lassúságnak nem csak a Java az oka. Habár az is biztos, hogy egy jelentős lassító tényező.
2014. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem utálom,de a wp-t nem cserélném el androidra.
2015. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!