Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek kicserélik a...

Szerintetek kicserélik a telefont?

Figyelt kérdés

Van egy két hetes SE X Arc S mobiltelefonom, ami úgy szarva ahogy van.

Nagy vonalakban:

10 perc net, AB vagy más egyéb program használata után tűz forró,

a kijelző gyakran nem érzékeli, ha megnyomom,

magától intéz hívásokat,

lassú, mint a rohadás,

a menü beragad, nem tudom oldalra tolni az ablakokat,

magától intézkedik.

Kb ennyi semmi több.

Szerintetek van esélyem rá, h cseréljék?


2012. máj. 26. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Rögtön nem cserélik. Elküldik szervizbe, bevizsgálják és megpróbálják megjavítani. Miután visszakaptad és még mindig érzékeled a problémákat, újra visszaviszed, szerviz, visszakapod. Ha harmadszorra sem tudják megjavítani akkor kérheted a telefon cseréjét.

Minden a fogyasztóvédelmi törvények alapján megy. Ha úgy érzed, hogy próbálják kikerülni, még ötödszörre is szervizbe akarják küldeni, akkor nyugodtan hívd fel a hozzád legközelebb Fogyasztóvédelmi Hatóságot, és kérj tanácsot, elmondják mit kell mondani, mikor kérheted a cserét, mit kell tenned ha nem akarják... Nekem mindig nagyon szívesen segítettek eddig.

2012. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha melegszik használat során, az normális, a többi meg amit leírtál szoftverfrissítéssel megoldható, így nem fogják cserélni, csak ha nem oldódik meg vmelyik gond.
2012. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem kell megmagyarázni, h mi normális meg mi nem.

Az alapján vettem meg ezt a telefont, h bátyámnak meg haveromnak is ilyen van és semmi ilyet nem produkál, h tűz forró meg akadozik.

Szoftverfrissites meg volt, mert maga a telefon kérte.

Kössz egyébként a válaszokat, csak elég idegesítő, h egy selejtes szart fogtam ki aztán majd mehet a harc, mert már jártam meg egyszer:(

2012. máj. 26. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!