Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 vagy HTC one x?

Samsung galaxy s2 vagy HTC one x?

Figyelt kérdés
ismétlem nem az s3 hanem s2-re gondolok

2012. máj. 25. 17:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az hülyeség, hogy amikor kijött az SII volt a legjobb, mert már akkor alázta a HTC Sensation/Sensation XE
2012. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem. több helyen olvastam hogy sokkal kifinomultabb gépezet. Hardveresen jobb az s2 mint a sensation (a sima) állítólag kijavították a hibákat a sensationon de az már egy másik gépezet volt egy újfajta evo 3d. + számomra kicsit súlyosnak bizonyult de a one x egy kiváló mobil ami már tényleg alázza a samsungokat. Néztem olyan vidiket a youtubon ahol rendesen a teló kijelzőjével verték be a szöget a fába. tehát töréstől nem félek. VISZONT félek a túlforrósodástól. Továbbá nem tudom hogy mennyi az esélye annak hogy gyárilag alaplaphibás készüléket vásárolnék. Üzemidő viszont korrekt a híresztelésekkel ellentétben mert többen is jelezték hogy 1,5 napot is kibír alacsony fényerővel. wifikikapcsolással (tehát csak ha netezünk akkor kapcsoljuk be)és néhány új frissítéssel + ha az ember kikapcsolódna és nem akarja fogadni a hívásokat akkor beteszi repülőgépmódba. kb én csak jót tudok mondani róla. GSM üzletekbe 2 év garival mindennel együt kártyafüggetlenül 143.000 huf-ot kóstál. olybá tűnik hogy megveszem akkor amikor 95-100000 ft lesz ami jövő karácsony vagy jövő tavasszal köszönt be. de nagyon jó választás lesz szerintem. ÉN minimum 4-5 éves futamidőre terveznék véle. Írjatok ha valakinek már van, vagy tervez venni.
2012. jún. 3. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!