Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 vagy HTC one x?

Samsung galaxy s2 vagy HTC one x?

Figyelt kérdés
ismétlem nem az s3 hanem s2-re gondolok

2012. máj. 25. 17:11
1 2
 1/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
One X. Az S2 kijelzője fos. Nézhetetlen mű színek, alacsony felbontás, ezen kívül a gyári ROM se érhet a Sense közelébe.
2012. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

SGS3 esetében is One X, ha SGS2 az ellenfél akkor pláne.

Ha nyár elejéig tudsz várni akkor One XL..

2012. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyúlos lónyál: teljesen szubjektív az Amoled kijelző. Valakinek bejön, de valakinek szúrja a szemét.

Kérdező: HTC One X et vedd meg, mert; jobb a hardvere, lehet rá Tegra játékokat rakni, jobban van optimalizálva, nem laggol stb...


Yupiter

2012. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én tudom, hogy szubjektív, de mit lehet szeretni egy olyan kijelzőn, amin a sárga zöld, a narancs meg piros?
2012. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
one x
2012. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én is a one x mellett vagyok. tetszik hogy ha már a kijelzőnél vagyunk nem annyira túlszaturált a színképe mint az sg2-nek. mégis sokan nagyobb üzemidőt írnak az sg2-nek. EGY NAGYON FONTOS KÉRDÉS: tényleg jobb a one x vagy csak azért mert újabb és jobb paraméterekkel rendelkezik? azt a telefont venném meg ezek közül amelyik a kategóriáján belül a legjobb. tehát itt arra gondolok hogy az sg2 anno jobb volt a magakategóriájában mint a one x a mostani riválisaival szemben?
2012. máj. 25. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:

persze hogy jobb a one x

a samsungok mind kakák

2012. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A HTC-k rendszerileg sokkal stabilabbak, mindig is azok voltak és azok is lesznek.
2012. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6


Tényleg jobb a One X, még ha akkor jött volna ki, amikor az SGS2 (csak épp a kornak megfelelő paraméterekkel) akkor is jobb lett volna.


HTC jóval jobb, mint a Samu, ez a telefonja meg pláne.

2012. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. eggyértelmü a választás
2012. máj. 26. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!