Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképenyős telefon polírozás?

Érintőképenyős telefon polírozás?

Figyelt kérdés
A telefonom (Galaxy Mini) érintőpanele elég karcos, mert eddig fólia nélkül használtam. Most rendeltem rá fóliát, de van rajta 1-2 mélyebb karc, amit nem hiszem, hogy eltakar. Az interneten találtam pasztát (Displex), de azt írja, hogy érintőképernyős telefonoknál nem használható. Van olyan, ami jó érintőképernyőshöz is?
2012. máj. 24. 16:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
Fhhúú! Egy órán keresztül polírozgattam fogrémmel. Hát nem tudom, hogy eddig is ennyire karcos lett volna -e, vagy most lett az, de biztos, hogy jobb nem lett.
2015. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
pedig a fogkrém működik. De gyengébbek kedvéért nem a fehérítős, szemcséset kellene használni, hanem a legmezeibbet...
jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!