Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképenyős telefon polírozás?

Érintőképenyős telefon polírozás?

Figyelt kérdés
A telefonom (Galaxy Mini) érintőpanele elég karcos, mert eddig fólia nélkül használtam. Most rendeltem rá fóliát, de van rajta 1-2 mélyebb karc, amit nem hiszem, hogy eltakar. Az interneten találtam pasztát (Displex), de azt írja, hogy érintőképernyős telefonoknál nem használható. Van olyan, ami jó érintőképernyőshöz is?
2012. máj. 24. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megpróbálhatod fogkrémmel
2012. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amodent fogkrémmel! (komolyan mondom!)
2012. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindenképp Amodent? Csak Signal X-fresh és Aquafresh van itthon jelenleg. :/
2012. máj. 24. 17:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy azokkal működik-e, de nyugodtan kipróbálhatod, nem lesz semmi baja!
2012. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, kipróbálom, ha kész megírom a tapasztalataimat.
2012. máj. 24. 17:33
 6/12 A kérdező kommentje:

Találtam még 1 fajtát, Active Clear (LIDL-ös), az volt a 3 közül a legjobb, de sajnos a karcolások ugyanúgy látszanak, de közben találtam érintőképernyősre való pasztát is, lehet rendelek.

Vagy esetleg a lágyabb autópolírozóból egy keveset ha teszek rá, akkor szerintetek lemattul, vagy az is jó lehet?

2012. máj. 24. 18:10
 7/12 anonim ***** válasza:
az nem lehet hogy az érintős telefonokra szánt pászta rezisztív kijelzőkre való ami nyomásérzékeny viszont a fogkrém mindenre jó én most fújtam a telóra plexus repülőgép szélvédő ápolót de nem a karcok miatt .(azokra nem jó ) viszont olyan jól csúszik az ujjam a kijelzőn mint ha új lenne és az ujjlenyomatokat sem gyűjti annyira a vissza gomb egy picit megzavarodott de egy ki be kapcsolás után rendbejött
2012. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

no kipróbáltam ezt a displexet elég furcsa nem telefonon hanem szemüvegen fél órát dörzsöltem meglett az eredménye tehát nem 1perc alatt hat ahogy mondják de kipróbáltam a gitáron (lakkozott) és egy perc dörzsi után eltüntette a karcokat enyhe körömlakk szag kíséretében

ez mégis mi a telefonon nincs lakk és a lakkra kémiailag hat

2012. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Fogkrémen kivül valami más?? Vagy meddig kell vele dörzsölni? Én próbáltam fogkrémmel (amodent) és még karcosabb lett.
2014. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A fogkrém semmit nem ér, az enyém is csak karcosabb lett tőle.
2014. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!