Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia arc S...

Sony Ericsson Xperia arc S processzorát lehet húzni? Ha igen akkor meddig?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

alapból egy 1GHz-es proci számolgat...amit felhúztak a gyárban 1,4GHz-ig, hogy még gyorsabb legyen, így fokozva az UI élményét. Így megnövekedett a fogyasztás. Na most ha te tovább húznád mondjuk 1,5-1,9...netán 2GHz-ig (ha lehet, nem tudom, hogy lehet-e), akkor kb 4-5 óra alatt CSONTRA merülne az aksid, ha nem rövidebb idő alatt. Lehet, hogy lehet valamilyen programmal húzogatni, de az is lehet, hogy ez a fizikai határa ezeknek a prociknak (szoftveresen).

Én a helyedben nem tenném. Már így is elég gyors az a telefon.

2012. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és még valami..a többi 2,4 magos csoda gépek sebességétől nem sokban különbözik az arc...csupán a netezés gyorsabb 2-4 maggal a fedélzeten...de akkor is csak hangyaf@sznyival.
2012. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is akartam húzni csak kíváncsi voltam :) Köszönöm a választ! :)
2012. máj. 24. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!