Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE xperia x10 mini pro feltöré...

SE xperia x10 mini pro feltörése és új oprendszer visszaállítása?

Figyelt kérdés

A folyamatot magát megoldom, számos segítség van az interneten.

Azonban ha valami gubanc támad, egy szimpla "gyári visszaállítással" orvosolhatom majd?

(Már csak a problémák megelőzése végett.)


2012. máj. 23. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

gyári visszaállítással nem

pc companionnal tudod

2012. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beviz Elek ***** válasza:

Másik oprendszer telepítésénél előfordulhat, hogy a teló egyáltalán nem tölt be. Recovery-ig sem!! Ilyenkor is helyrehozható a dolog! Pc companionnal nem lehet most (elvileg lehetne), mert valamiért nem kapcsolódik a szerverhez (több helyről is hallottam).

Ezen az oldalon minden megvan: [link]


Letöltöd a flashtoolt, a 2.1-es flashtoolos romot és flasheled a szoftvert. Ezután kezdheted elölről a folyamatot.


Ha bármi gond van szólj, sokat csináltam már... Nekem is ilyen teló van, mini cm7 2.2.0 szoftver + naa kernel 11

2012. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!