Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tmobile korlátozta a szolgálta...

Tmobile korlátozta a szolgáltatásom. Mi a további?

Figyelt kérdés

Elcsusztam 2 havi számlával, május 4el lekorlátozák a kimeö hívásaim,és máj 21el pedig a bejövö hívásaimat is.. Ha vki hívna,azt mondja be neki a telefon h ezen a számon elöfizetö nem kapcsolható.

Előfizus 2 év hüséggel, 2011. 09.ben vettem.

Mennyibe kerül visszaaktíváltatni ha kifzetem a tartozásom?


2012. máj. 22. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Többre mennél ha az ügyfélszolgálaton vagy egy T-mobile üzletben érdeklődnél efelől.
2012. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet öket elérni telon,idöm meg nincs bemenni a munkám miatt..Itt érdeklödöm vki járt e már így.
2012. máj. 22. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen és ..most neked valaki mond itt egy abrakadabrát,és újra lesz azonnal vonalad .... Gondolod?


Igy is úgyis BE KELL MENNED hozzájuk nincs mese..

2012. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Talán vkit már korlátoztak le... és tudja.. vagy épp a tmobilnál dolgozik. Ilyeneket felesleges írnod.
2012. máj. 22. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg ne mértem, miért itt rugózol ezen! Csak van egy t-mobileos ismerősöd, hát kérd el tőle a telefont, hívd fel az ügyfélszolgálatot és majd szépen elmondják neked amit erről tudni érdemes, úgyis ingyen hívod őket!

Mellesleg interneted van? Persze hogy van, hiszen kérdeztél! Na akkor www.t-mobile.hu Itt nézz körül, találsz ászf-t általános szerződési feltételek, abban megleled a választ a kérdésedre!

Nem lehetsz valami túl okos, az biztos!

2012. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!