Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini 2 megéri?

Samsung galaxy mini 2 megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Erősen gondolkodom hogy egy ilyen telfonnal lepjem meg magam születésnapomra. 1 hónap múlva lesz, tehát remélem esik valamennyit az ára...

Aki esetleg már vett ilyet, érdekelne a tapasztalata! Milyen az első benyomás, hangzás (fülessel), gyorsaság ezek nálam a legfontosabb dolgok.


Hasonló tudású például a Huawei Ascend Y200, de van köztük majdnem 15.000Ft!


Ha épp nincs jobb dolgotok írjatok! :)

Köszönöm!



2012. máj. 20. 19:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Bocs rosszul írtam nem 3.5-ös a kijelzője összekevertem a huawei y200-al. Utolsó voltam.
2012. máj. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ma voltam tmobilnál, megnyomkodni egy kicsit :) De ott van a másik esélyes is a SE Live... olcsóbb és hardverileg erősebb mint a mini és én ezt a telót sokáig szeretném majd használni. Bár nekem a mini jobban tetszik kinézetre de ez már egyéni probléma.


Szóval még gondolkodom erősen :)

2012. máj. 23. 18:34
 13/31 anonim válasza:
Én is ugyan ilyen dilemmába vagyok.Te melyiket választottad és mennyire vagy vele megelégedve?
2012. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
9%
nekem mini2-öm van és ahoz képest hogy SE livet akartam kib*szottul jobban örülök ennek nyilván azért drágább ez a telo mert jobb az elődjéhez képest is milliószor 1 dolog ami mondjuk nekem egyéni gondom h 3 megapixeles a kamera (8 ast akartam) de örülök neki nagyon szép gyors és ha ráközelitesz a neten akkor az élessége kivállo amirennem számitottam és egyszerre két helyen is érzékel szóval le a kalappal a teló elött én imádom jah és meg tudja osztani a wifit is ha nem tod mi az irj privit mert hoszu lenne leieni jah es imádom és most is telorol irok
2012. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó:


Tisztelegsz a telód előtt, mert képes a két ujjas vezérlésre, amit egyébként már egyébként minimum 4-5 éve tudnak a telók.Annak örülsz, hogy van hotspot finkció, ami nem egy új keletű dolog, és 3 éve tudják a telók?

Az a nagy szám, hogy netezés közben megy a pinch to zoom?És 8Mp-s kamerát akartál a telóba, de örülsz a 3-nak is?

Ráadásul mindezt a csúcs funkciót megvetted annyiért, hogy 15 ezerrel olcsóbban a kérdésben szereplő Y200 is tudja, mellesleg egyes területek sokkal jobban?!


Hát te tudod, nagyfőnök.Én emelem előtted a kalapom.

2012. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó:


4% a hasznos válasza... megalol...


Ilyet én mêg sose láttam mióta itt vagyok évek óta ezen az oldalon...

2012. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
10%
Figyelj öcsém nem tudom hány éves vagy a kis kamasz száddal de szerintem helyesen tudni kéne irni még alsóban is és mi köződ van hozzá hogy mit írok nem neked de mégcsak nem is a kérdezőnek válaszoltam kisfiam és igen meg vagyok elégedve a telefonnal arra amire nekem kell tökéletes nem tudom milyen telefonod van lehet csak irigykedsz lehet hogy ideírod hogy iphonom van ami lehet hogy kamu én nem tudom mi a bajod de az tuti hogy bunkó vagy és nem ártana ha elfenekelne édesanyád ha meg felnőtt vagy akkor részvétem az ismerőseidnek ha egyátalán vannak amit nem hiszek mert egy kocka vagy ha egyfolytában a gép elött ülsz és vered a netes p*rnòra jah és sztem hagyd abba mások kritizálását mert viszaüt az élettől most röhöghetsz elkűldhetsz melegebb helyekre de nem izgat mert egyszer rájösz kis zabi fiam hogy az életben a becsület a tét és az ami értékes!!!
2012. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%

Ja helyesen írni... pont te dumàlsz itt vazz, amikor dugig hibával amit írsz.


Az egyetemen nem tanítják pl. a vessző stb. használatát?

2012. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
74%

1. Nem vagyok az öcséd.

2. HTC Desire-öm van, igaz nem egy mai darab, de még mindig jobb, mint jó pár mai teló, iPhone-ra nincs szükségem.

3.El szoktam gépelni, nem mindig figyelem, ellenőrzöm, bevallom.Na és?

4.A többire nem válaszolok, de mindenki magából indul ki, nemde?

5.Most fogok műszaki egyetemre menni, köszönöm kérdésed, előtte összeszedtem 4-5 végzettséget az érettségi mellé. :)

6.Igen, még a családommal élek, Szeptembertől kolis leszek, ha már ennyire érdekel.

7.Ismerősöm rengeteg van, barátaim is vannak, haverok is, gondolom mindegyik ép és egészséges, ha már így megkérdezted.

8.Ha lenyugodtál, szépen, értelmes emberi keretek között is elmondhatod a problémádat.Ilyen mocskolódó, degradáló megjegyzésekkel tűzdelt kis szösszenet leginkább az íróját minősíti, nem a célpontját.

További szép napot neked is.

2012. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
58%

91621

Nofene, szintén zenész? Merre mész tanulni?

2012. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!