Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vagy Samsung Galaxy S3?

HTC One X vagy Samsung Galaxy S3?

Figyelt kérdés
Nagy dilemma előtt vagyok, ugyanis mindkettőt kedvelem, de nem tudom, melyiket döntsem. A lényeg a fotózás,hangzás,kép,erő :D. Szeinte mindkettőben ezek megvannak, csak mindkettőben máshogy :/ szerintetek melyik lenne jobb döntés? és miért?
2012. máj. 19. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elfogult vagyok legyen Htc one x. Nekem az van
2012. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak a THC-t ismerem, azt ajánlom.
2012. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
ugyanis mindkettőt kedvelem, de nem tudom, melyiket döntsem. Nem nehéz a választás, ugyanis s3 még nem kapható.
2012. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem úgy gondoltam hogy holnap szeretnék venni valamelyiket...augusztusig el kell döntenem melyik legyen :D szülinapra kapom ;)
2012. máj. 19. 23:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az SIII kifejezetten ronda telefon, mindenképp e One X-et venném. Hardverben meg tudásban nem gyengék és egy ideig tuti nem lesznek.
2012. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A HTC ONE X szoftveressen, hardveressen, mindenestűl jobb mint az SIII. Azt ajánlom. + a HTC Sense 4.0 felület sokkal érdekesebb, szebb és jobb mint a touchwiz.
2012. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Azért még várd meg,míg megjelenik itthon is az S3! Augusztusig úgyis kiderül még,melyik lesz a jobb! Addig az S3 is le lesz majd több helyen tesztelve,javítások is jönnek még majd ki rá,szóval majd kiderül augusztusig! Habár a One X egy nagyon jó készüléknek mondott,de az S3 is nagyon jónak ígérkezik!!

2012. máj. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!