Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs WiFi kapcsolat a...

Miért nincs WiFi kapcsolat a telefonomon?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy a Modorola Defym pár napja ugyan kapcsolódik a WiFi-hez, de nincs adatkapcsolat. Egy romon se jó, gyári 2.2 se. A routeren már mindent megpróbáltam állítani de nem segített. Ugyan ezen a WiFi-n más eszköz simán működik.

Pár napja kezdte el ezt, előtte semmi gond ne volt és a routeren sem állítottam. Nincs valakinek valami ötlete vagy volt már ilyen problémája? Nagyon megköszönném!


2012. máj. 19. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom
2012. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ugyan ez a problémám nállam is gyári 2.2 és nállam volt egy go launcher telepités és utánna még volt wifi de miután elmentem itthonrol ugye lecsatlakozott hatótávon kivül mikor visszajöttem már nem csatlakozott többé :( a launchert is letöröltem de semmi változás
2012. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Megoldottam a problémám előző hozzászóló vagyok probáld meg teis! 2 egyszerü lépés:

1. inditsd ujra a modemet :)

2. WIFIZZÉ :DDDDD

Remélem segit :)

2012. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi de már rég megoldottam csak nem így:D kicsit bonyolultabb volt...
2012. nov. 13. 17:20
 5/5 anonim válasza:
okéés azért leirhatnád a megoldást hogy énis tudjam ha ilyen problémám lenne! :) persze nem kunyerálok :D
2012. nov. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!