Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható ez a készülék?

Megbízható ez a készülék?

Figyelt kérdés
Most terveznék venni egy HTC Sensationt. A kérdésem az lenne hogy egy ilyen telefonnak van ugymond egy kifutási ideje a használatban? Az hogy elévül a szoftver rajta az nem gond hiszen frissítek. De Számíthatok arra hogy 3-4 évig használható? ( Az aksi csere nem gond mert ha baja meghal vennék másikat) Sérülhetnek ennyi idő távlatában az áramkörök benne? ilyesmi... köszi a válaszokat

2012. máj. 18. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Gyakorlatilag az Evo 3D a javított verziója, inkább azt vedd.
2012. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az régebbi. nem ? de miért mondják mégis megbízhatónak a sensationt? de ha azt mondod nem jó akkor mibe nem az ? szoftveresen nem nagyon érdel mert tudom hogy nem fagyna le de hardveresen egállja a helyét( alaplapilag, giroszkóp stb...
2012. máj. 18. 21:44
 3/8 A kérdező kommentje:
az utolsó mondat kérdőjellel : megállja a helyét?
2012. máj. 18. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hónappal újabb, hardveresen is erősebb. A Sensation sose volt igazán megbízható, és belülről porosodik a kijelzője. Szoftveresen nincs gond vele, már újkorában is jó volt.
2012. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és a htc one x ? azonkívűl hogy nagyon jó belsőadottságokkal rendelkezik és tetszetős megjelenés. mit gondolsz róla?
2012. máj. 18. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:

a HTC one x a jelenleg megvásárolható legjobb telefon (szerintem jobb mint az s3) azt vedd bár bőven elég 2 mag is

az akadásmentes működéshez!én sony xperia s-et vennék de a htc one x mindenben jobb nála..csak fölösleges

2012. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó telefon, de nekem már nagyon nagy lenne. Az Xperia S ugyanúgy 4.3"-os, az jó tipp.
2012. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a galaxy s2 jobbnak mondható az adott kategóriában mint az utódja az s3. xperia s-t nem veszek mert nem tetszik kivülről. az one x és az one s tetszik igazából. csak nem, ha megvenném akkor számíthatok egy 3-4 éves használatra?
2012. máj. 19. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!