Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n9 vagy iphone 4s?

Nokia n9 vagy iphone 4s?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?iphone korlátai?nokia hátrányai?
2012. máj. 18. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

4S.


A Nokia nagyon gyenge hardveresen, csúnya pentile-os a kijelzője, plusz egy halva született oprendszer...

2012. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4s

jobb szebb erősebb

2012. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

4S


gyorsabb támogatottam stabilabb sokrétűbb

2012. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

jah, meg a 4s sokkal drágább. nem kell félreérteni, nekem i4-em van...egyrészt...kit érdekel, hogy pentile-os kijelző. ameddig nem volt más, érdekes senki nem fikázta, hogy milyen pöttyös. hardver meg egy relatív dolog.

nem attól erős egy telefon, hogy elmondhatom, hogy 4 magos, hanem hogy a rendszer futtatásához elég-e.

lehet, hogy meego kicsit le lesz szarva, de őszintén mi hiányzik alkalmazás fronton? a sok értelmetlen alkalmazás, amivel egyébként tele van a többi rendszer alkalmazásboltja? vagy a frissítések, amiket még amúgy is fog kapni valameddig...ha egy rendszer jól össze van rakva, akkor nincs sok foltozgatnivaló. szerintem az n9 is egy korrekt telefon, ha valaki nem a hardverb*zi...hanem használni szeretné.

2012. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem volt más? Mindig is más volt, csak 2 éve spórol vele a Samsung. Az ájfón drága? Az. De az N9 ár-érték aránya még rosszabb. Jó az a hardver, ugyanez van a Defy-omban - 35 ezer forintért, szebb kijelzővel. 120 ezerért "kicsit" többet várna az ember.
2012. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Iphone 4S! Nekem is az van, csak ajánlani tudom!


Jolinar te meg dugd fel az androidod!

2012. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
jó, és a defy mikor jött ki, meg miért használt defy árát hasonlítod az új n9-éhez? használt n9 van 80-90ezerért, csakhogy szerintem körülbelül az n9 1 évvel később jelent meg...tudnám mondani, hogy fél éve 60 körül voltak a defy-k...meg az motorola ez meg nokia. valaki ennyiért valaki annyiért adja. n9 egyedülálló telefon, nem tucattermék, mint a defy...
2012. máj. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Erről beszélek, a Defy öregebb, olcsóbb, mégis jobb...


@08:18

Vegyél vissza az pofádból kisfiam, és olvass vissza. Én is az ájfónod ajánlottam.

2012. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem N9-em van, és imádom!!:))

Nővéremnek pofonja van, de ő is jobban szereti az enyémet. Nekem teljesen stabilan működik a rendszer, a legfontosabb alkalmazások mehvannak hozzá, és a kijezője díjat kapott!;)

A napfényben a Lumia 800/900, N9 kijelzőjét lehet a legélébkebben és legszebben látni.


Arról nem is beszélve, hogy akkora élményt ad az, hogx a telefonon nincsen gomb.. Valami hihetetlen, de tényleg! Nem cserélném le semmi pénzért.:)

2012. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!