Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kis kijelző miatt nem tudok írni?

Kis kijelző miatt nem tudok írni?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve van meg az első érintős telefonom, és még mindig nem tudok valami gyorsan írni.

Létezik, hogy a kis, 3.2"-es kijelző az oka?

Vagy ha ezen sem tudok gyorsan írni akkor lehet egy 4"-nél nagyobb kijelzőn is bénáznék?


2012. máj. 18. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet. mindegyiknek van baja, bár nem a 4"-osnak, de az ennél nagyobbaknál meg már az a baj, hogy nehezebben éred át 1 kézzel, és az meg azért kényelmetlen. én például iphone4-emen nagyon ritkán ütök félre, és gyorsan szoktam írni. ennél kisebbet nem próbáltam, de volt már samsung omnia 7-esem, azon kicsit nehezebb volt nekem, de azért az se volt annyira nehéz.
2012. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ja

kis kijelzőn könnyű férre nyomni

2012. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1


Az nem probléma, ha 1 kézzel nem érni át, esetek 90%-ában két kézzel írok, de ekkora kijelzőn nem igazán megy, majd megpróbálok rászokni az egy kézzel való írásra, hátha úgy könnyebben fog menni.

2012. máj. 18. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
hát igen, mondjuk úgy tényleg kicsi :)
2012. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kevesebbet ütnél félre.Nekem is 3,2 colos van, két kézzel szoktam használni elfordítva, teljes képernyös querty billentyűzettel, így minimalizálható az elütés.
2012. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem "nagyobb" kezem van,és az egyik telefonom egy Nokia N8 3,5es kijelzővel,de azon kínlódás smst írni,még elfordítva is sokszor mellényomok,állítva meg hagyjuk,mert olyan aprók a billentyűk!

Viszont haver iphone 4s mobilja is 3,5es kijelzős,ott valahogy kicsit nagyobbak a gombok a kijelzőn,és könnyebb vele sms.t írni!

A másik telóm egy galaxy S2,nah azt imádom,a 4,3as kijelzőjével! Ott lehet gyorsan és pontosan smst írni! :-)

2012. máj. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most felraktam a CM 7.2-t, amin teljesen más a billentyűzet (ráadásul kisebbek is a gombok), és ezen még is megy az írás, szóval akkor inkább azzal a gyári billentyűzettel volt gond.

Bár nagyobb kijelző jobb lenne, de most ez van.

2012. máj. 27. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!