Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Ericsson Xperia...

Van egy Sony Ericsson Xperia X10 Mini-m. És amikor belépek a Böngésző-be, kíírja, hogy a weboldal nem elérhető. (www.google.hu) Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Jól írom be, de minden oldalnál ezt csinálja. Pénz is van rajta, de ha nem is lenne, akkor is működnie kéne WiFi-vel. Ami be is van kapcsolva, és akkor sem megy. Mit tegyek????
2012. máj. 14. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy be van kapcsolva,csatlakoztál valamilyen hálózatra wifivel?
2012. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 GenXstaR ***** válasza:
Jogos kérdés! Rooter nélkül nehezen. Vagy valami nyitott wifi-n kell próbálkozz. Egyébként attól,hogy pénz van rajta az remek,de van e net előfizetés a mobilodra? Nem arcoskodni akarunk,csak segíteni. :)
2012. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen csatlakoztam egy nyitott hálózatra ami nem kér jelszót. akkor annyi történik, hogy kiírja hogy csatlakozva. egy sorban ott a hálózat neve alatta pedig hogy csatlakozva. na most itt azonnal a menü gombra megyek és a Böngészésre.

lehet hogy én csinálok valamit roszzul, mivel 1 hete vettem a telót. előtte egy nokia c5-03 -asom volt és azon sikerült. bár az nem androidos

.. ja és net előfizetésem nincs. a nokiához sem volt. :))

2012. máj. 15. 15:46
 4/9 GenXstaR ***** válasza:
Az androidnál láthatod a wifi jel erősségét is. Lehet,hogy magát a jelen látja a telód,de az gyenge. Otthon nincs internet elérésed? Mert ha van szerezz be egy wifi routert és mehet a netezés mobilról is.
2012. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ok akkor ezt már értem, de ha mondjuk van pénz a kártyámon (telenor djuice) akkor működnie kéne a netnek wap-on nem? vagy egyáltalán hogyan kell átállítani, hogy a wap-ot használja?
2012. máj. 15. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ahhoz be kell kapcsolnod az adatforgalmat,DE pár oldal betöltése után le is szivná a pénzt ugyhogy mindenképp WiFivel próbálkozz.Menj el egy áruházba vagy egy kávézó ahol van WiFi és ott is próbáld ki!
2012. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 GenXstaR ***** válasza:
A szolgáltatódnál kártyásan és előfizetésesen is lehet kapni netcsomagokat. 100 megástol a gigásig. Látogass be a szolgáltatódhoz és érdeklődj.
2012. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mivel jobb a netcsomag, minta sima wapon neteznék? olcsóbb???? gondolom
2012. máj. 21. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:
A kártyáról 1 perc alatt lefogja zabálni a pénzt!Inkább akkor mobilnet!
2012. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!