Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson xperia x8-am...

Bogi133 kérdése:

Sony Ericsson xperia x8-am van és nem birok belépni az ingyenes facera (t-mobilos vagyok. ) mert azt irja ki h a weboldal nem érhető el. Miért van ez? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
már vagy 2honapja nem engedi..
2011. jún. 24. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Vettél volna telefont!!!
2011. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves előz, remélem megrohadsz! A SE Xperia X8 nagyon is jó telefon!


Kedves kérdező, használj Wi-Fi-t és akkor tuti fel fog engedni fészre!

2011. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó telefon persze!! Van egy 2 éves nokia 5800ám de simán tudja azt amit a pár hónapja kiadott x8!!!

Sőt GPS egyenesen bealázza!

2011. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én azért megnézném a Simbyanos szarodat, hogy hogy tudsz vele olyan játékokkal játszani mint az Androidon pl. NFS Shift vagy megnézem hogy melyik a jobb OP rendszer ANDROID!!! Nokia 5800: [link]

Sony Ericsson Xperia X8: [link]

Na?? Először nézz utána mielőtt valamit mondasz mert hülyeséget mondtál!!

2011. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondom 2 éves a telefonom!! Hány ÉVE is adták az 5800 át? És hány HÓNAPJA az x8-at?

És mellékesen van még 2 telefonom egy nokia e7 és HTC HD7 és ezek is simán verik a szotyifonod!!!

És ezekért én megdolgoztam nem úgy mint aki kapja őket ajándékba!

2011. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kb 1,5 honapja nem müködik és 3honapja vettem szal nem a telefon a szar..
2011. jún. 25. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!