Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c5-03 vagy samsung...

Nokia c5-03 vagy samsung galaxy mini?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Samsung galaxy mini
2012. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó baromságokat beszél már bocs !!!!


Nokia nagyon gyenge ennyiért a Galaxy Mini szintén nem éri meg az árát !!!


SE Live 36 ezerért a T-nél !!!

2012. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha 2 közül kell választani?
2012. máj. 12. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen a Samsung galaxy mini, android op rendszer határtalan lehetőségek tere pl.:( android market, + szolgáltatások...)
2012. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
hááát... ha tényleg nagyon feltétlenül a kettő közül kell, akkor talán a Nokia, de pénzt egyik sem ér.
2012. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Meg vagytok hülyülve ???? már bocs


Mindkettő az árának a felét éri!!! Talán a Nokia nem !!!!


Fényévekkel jobb a Sony Ericsson Live WW !!!!

2012. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nokia ??? a nokiánál már ezerszer jobb telefonokat csinál a samsung szerintem ez tény, persze ez nem azt jelenti hogy a nokia nem jó telefon meg nincs múltja.... lehet hogy a galaxy mini nem egy erőmű meg a nokia se ..... de ha ez a kettő telefon közül kellene választani tuti hogy a sg mini lenne az..


[link]


itt egy összehasonlítás, most attól hogy a minibe 3.2 a nokiába 5 mpx es kamera van ..... szerintem egyikse csinál olyan jó képet,hogy ez döntő szerep lenne a választásban

2012. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok meghülyülve. De azt kérdezte, hogy a kettő közül. Ezzel én se tudok mit kezdeni. Más kérdés, hogy ha valaki azt mondaná, hogy fizessek értük képen röhögném.
2012. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy a kettő közül kell válasszak(tudom van egy pár jobb telefon..). Sőt igazából már meg is rendeltem a nokiát. De kíváncsi vagyok mi a véleményetek erről a kettő mobilról és hogy mennyire döntöttem rosszul vagy jól. Igazából az a baj nekem a nokia jobban tetszik..
2012. máj. 12. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Nokia legnagyobb hátránya a rezisztív kijelző, igazából nem is tudom mire gondoltak mikor ezzel szerelték.

A Symbiant ha megszokod végülis nem rossz, de tény hogy jóval kevesebb mint az Android, a lehetőségeid elég korlátozottak.

De a kijelzője jóval jobb mint a Minié, a tompa színek ellenére is. A kamera ebben a kategóriában mindegy. Tartom magam hozzá, hogy pénzt nem ér, de szvsz a kisebbik rosszat választottad.

2012. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!