Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha cm7-et akarok rakni xperia...

Ha cm7-et akarok rakni xperia mini promra akkor kell másik kernelt rakni rá?

Figyelt kérdés

ha igen hogy és honan?


csak mert próbáltam felrakni a cm7-et de nem sikerült vagyis a xrecovery ki írta h. kész csak aztán örökre megált sonyi ericsson feliratnál és rakhattam rá az eredeti romo flashtool-al valaki tudna segíteni kösz!


(angól leírást ne küldjetek mert nem tudok angólul! :( )



2012. máj. 7. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyedül annyi a probléma, hogy Xrecovery-d van ClockWorkMod recovery helyett.

Gyári kernelen is futni fog, ha nagyon akarod cserélni a flastoollal az is meg tudod oldani.


Töltsd le a Rom Manager nevű appot a play-ről, és ott van egy olyan lehetőség, hogy a recovery-t kiflasheled és felteszi magától a CWM-et.Onnan még a CM7-et is le tudod tölteni.

2012. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=psmI8KmBNeY


Itt egy kis segítség:


A Flash ClockworkMod Recovery-vel tudod cserélni a recovery-t.


A Reboot into Recovery-t gondolom nem kell ecsetelni.

Install rom, from SD Card: gondolom ezt sem.


Alatta a Rom letöltése, az alatt pedig az update-ek keresése, ha van.

2012. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pfu hát nekem nem megy ha a vidó alapján csinálom akkor meg jelenik a cwm recowery és elkez írkálni de else tudom olvasni mer egyből újra indul a telefon :'( (meg probáltam úgy is hogy tel kikapcs/bekapcs és megnyitom a recovery menüjét (ami nem tudom hogy baj-e de nem olyan mint a videón azaz nem sárga hanem kék!) és úgy megpróbálni de nem jött össze mert ki írja hogy aborted :'(

) ez volt a cm7-nél van nekem egy másik is a mem kártyámon és annál meg beragad a SE feliratnál


tudom nagyon béna vagyok de má úgy felidegesít!

Kérlek segíts!

2012. máj. 8. 12:45
 4/5 A kérdező kommentje:
(vodás vagyok ez számít?)
2012. máj. 8. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Privátban folyt köv.
2012. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!