Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 15ezerért megéri egy Iphone...

15ezerért megéri egy Iphone 3gs ami jó?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az iPhone de sajnos nem engedhetem meg maganak. De a 3gs az belefér akár 30ezerig is. Tényleg jól fut rajta minden játék??? Instagramm található rajta? Előre is köszi az értelmes válaszokat.
2012. máj. 4. 22:29
 1/9 A kérdező kommentje:
egy kérdés...Van benne multi touch? KÖSZI!
2012. máj. 4. 22:31
 2/9 anonim válasza:

Az Instagramm az egy app, amit az iTunesból ingyen letudsz tölteni, és igen persze elfut rajta, de 15k? Azért én megnézném hogy eredeti-e...

-Apple fan.

2012. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hát ha eredeti, akkor mindenképpen van. a 2G-ben is van MT. Mellesleg, eltudnád linkelni a telefont?

-Apple fan

2012. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3gs nem nagyon van 30 ezer körül használtan 50 ért meg nem éri meg mert sokkal jobb telefonok is vannak olcsóbban. Amúgy 3gs nem visz minden játékot.
2012. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 LinuxPower ***** válasza:
Gyanúsan olcsó, az biztos!
2012. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is túl olcsó, bár 3gs-t annyira nem copy-zták, mint a 4-et. ez inkább hibás lehet.
2012. máj. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3. kommentelő:

a 3GS miért ne vinne minden játékot, ha nem az a szoftver van rajtam ami kell a játékhoz akkor nemviszi, pl ha a játékhoz legalább 4.3-as kell de a telón csak 4.1-es van, de csak szoftvert kell frissíteni és már megy is:D

2012. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miután megvetted, (ha nincs) frissítened kell a legújabb verzióra, amit a 3GS bír.

Instagramhoz 3.1.2-es verzió kell, amit tudsz használni ha frissítve van a készüléked. [link]

2012. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
van amit nem bír el a proci..
2012. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!