Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen program Galaxy Ace-ra?

Van ilyen program Galaxy Ace-ra?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek egy sima fekete-fehér mobiltelefonja van. Ez tud olyat mindenféle előfizetés és internetkapcsolat nélkül, hogy (gondolom cella vagy gsm torony alapján) kiírja a település nevét ahol tartózkodik. Persze gondolom nem pontos meg a kisebb falvakban nem működik.

Tehát lenne ilyen alkalmazás androidos telóra, ami tudja ezt?



2012. máj. 3. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Próbáld ki ezt, én nem tudom kipróbálni, T-s vagyok, de jó a kérdés.

2012. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mér tmobilosoknak nem megy? Én is az vok.

2012. máj. 3. 15:04
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez sajna nem működik és nem is az amire gondoltam.

Nekem ilyen widget féleség kéne ami gps és adatkapcsolat nélkül is kiírja, hogy hol is vagyok (nagyjából, nem kell pontosan).

2012. máj. 3. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
T-seknek soha nem is ment, csak a pannonnál volt ilyen.
2012. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Óh de kár! Amúgy asszem ismerősömék is pannonosak.
2012. máj. 4. 07:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az általad említett dolog, mármint, hogy kiírja a település nevét, illetve a Budapesti metróban az állomások neveit, nem készülék függő, mert szinte minden készülék menüjében be lehet kapcsolni a cellainformáció kijelzését.

Ez a lehetőség szolgáltató függő, Magyarországon csak a volt PANNON, most TELENOR hálózata biztosítja.

2012. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

@08:46

Mielőtt lepontoznál, mutasd meg, hogy androidos telefonon hol állítod be...

2012. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kár pedig tök jó lenne :(
2012. máj. 4. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

@08:46

Mielőtt lepontoznál, mutasd meg, hogy androidos telefonon hol állítod be...


Nem pontoztalak le, de ennek ellenére úgy érzem probléma van a szöveg értelmezéseddel.


Idézem magamat, legalább is egy részét:


"mert szinte minden készülék menüjében be lehet kapcsolni a cellainformáció kijelzését."


És ha figyelmesen végig olvasod az egészet, nem fogsz felfedezni a teljes előző válaszomban olyan részt, hogy, mint az ANDROIDOS mobilokon is...

mert ott nem írtam olyat.

2012. máj. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom, miért van szükséged ilyen progira, hiszen a Galaxy Ace-ban van GPS, de azt leszámítva jó kérdés.
2012. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!